M Revasion 5 Bedroom Villa Facing Golf Course Breakfast Included

  • 480 m²
  • 1 hálószoba
  • 3 fürdőszoba

A maximum 8 vendég befogadására alkalmas 1 hálószobás M Revasion 5 Bedroom Villa Facing Golf Course Breakfast Included Marrákes elsőrangú elhelyezkedést nyújt kocsival 15 percre olyan ikonikus történelmi emlékhelyektől, mint az El Badi palota.

A Marrákes városi ingatlan vendégei a teljesen felszerelt konyhában elkészíthetik saját ételeiket.

A Koutoubia 7 km-re, míg a Dar Si Said Múzeum nagyjából 8 km-re található a 3 fürdőszobás villától. A közeli kulturális látnivalók közé tartozik az Agdal kert, amely körülbelül egy 10 perces kocsiútra található a Marrákes városi villától. A legközelebbi repülőtér a Menara, amely 5 km-re van a M Revasion 5 Bedroom Villa Facing Golf Course Breakfast Included, a Marrakesh vasútállomás pedig nagyjából 7 km-re.

Több lehetőséget szeretne?
Check Top hotels near M Revasion 5 Bedroom Villa Facing Golf Course Breakfast Included
Marrakech Luxury Golf Villa Private Heated Pool & Garden Oasis
Csak mobilra érvényes ár

Marrakech Luxury Golf Villa Private Heated Pool & Garden Oasis

284 m az ingatlantól
Villa Located At Argan Golf Resort Prestigia
Csak mobilra érvényes ár

Villa Located At Argan Golf Resort Prestigia

284 m az ingatlantól
Villa Zamzam
Csak mobilra érvényes ár

Villa Zamzam

376 m az ingatlantól
    Hogyan jut el a hotelhez

    Repülőterek

    Menara
    7 km

    Vasútállomások

    Marrakech
    7 km

    Szolgáltatások

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkolási lehetőségek

    • Parkoló

    Szolgáltatások

    • Poggyászmegőrzés

    Étkezési lehetőségek

    • Bár/Társalgó

    Gyerekeknek

    • Kiságyak

    Pihenés

    • Feszített víztükrű panorámamedence
    • Fűtött úszómedence
    • Napernyők
    • Napozóágyak
    • Kert
    • Grillezési lehetőség
    • Medence kilátással

    A szobákban

    • Légkondicionálás
    • Terasz

    A fürdőszobában

    • Mosógép

    Készülékek

    • LCD TV

    Általános szolgáltatások

    • Nemdohányzó

    Háziállatok

    • Háziállat engedélyezett

    Fontos információ

    Bejelentkezés: 15:00-23:59 között
    Gyakran Ismételt Kérdések
    • Mekkora a távolság a M Revasion 5 Bedroom Villa Facing Golf Course Breakfast Included és a Menara repülőtér között?
      A M Revasion 5 Bedroom Villa Facing Golf Course Breakfast Included 5 km-re van a Menara repülőtértől.
    • A M Revasion 5 Bedroom Villa Facing Golf Course Breakfast Included magába foglal konyhát?
      Igen, a M Revasion 5 Bedroom Villa Facing Golf Course Breakfast Included teljesen felszerelt konyhát biztosít.
    • Kik a villa leggyakoribb látogatói?
      Általában az üzleti ügyben járó vendégek részesítik előnyben a villa szállásait, de minden vendéget szívesen látnak.

    Elhelyezkedés

    Map
    A közelben

    Repülőterek

    Menara
    7 km

    Vasútállomások

    Marrakech
    7 km

    Közeli látnivalók

    Közeli éttermek

    Fotógaléria

    Értékelések

    Még nincsenek hozzászólások :(

    Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait

    Írja meg saját értékelését!

    Írja meg saját értékelését!

    Mikor utazott?

    Értékelése

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Nagyon rossz
    Kitűnő

    Az Ön adatai

    Hol lakik?
    Köszönöm! Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatainak megosztására. Az Ön véleménye hamarosan nyilvánosság elé kerül.
    Irány a hozzászólások
    Az értékelés nem lett elküldve.

    Kapcsolat

    Ha több mint 4 szobára van szüksége, kérjük igényeljen csoportos foglalást.
    Az Ön adatai
    Tárgy
    Üzenet
    M Revasion 5 Bedroom Villa Facing Golf Course Breakfast Included

    Mutassa a térképen:

    Látnivalók
    Ajánlott éttermek
    Tömegközlekedés
    Köszönjük a visszajelzést
    Köszönjük, hogy feliratkozott
    Bezár